x

Hvězda 3D reklamy / Přihláška do soutěže

Soutěžní kategorie

Můžete vybrat maximálně 2 soutěžní kategorie.
3D předmět (či sadu předmětů vztahující se k jedné kampani a tvořící nedílný celek), který byl nasazen v rámci komplexní komunikační kampaně vedle dalších reklamních nástrojů (například TV, print, direct mail, hostess promotion, atd.). Součástí přihlášky musí být popis kampaně a ukázky kampaně (za každé médium minimálně jedna).
3D předmět (či sady předmětů tvořící nedílný celek) kterého tvar nebo potisk je inspirován motivem kampaně nebo loga klienta.
Kancelářské potřeby či sada kancelářských potřeb, kalendář nebo diář použitý pro reklamní účely.
Reklamně upravené součásti oblečení, textilní doplňky oděvů a další výrobky z textilu (tašky, ručníky a jiné) použité pro reklamní účely.
Reklamní nebo dárkový obal, který se prodává zároveň se zbožím nebo souží k zabalení zboží. Vedle obalu však plní funkci i dárku. Kategorie je určená také pro reklamní dárek nebo předmět, který se prodává zároveň se zbožím a jeho funkcí je nalákat ke koupi a podpořit prodej.
Tato kategorie je zvláště určena pro předměty vhodné pro manažery a výše postavené osobnosti ve firmách.
Tato kategorie je určena pro předměty vyrobené na míru zadavatele dle zvláštních přání a požadavku bez pohledu na jeho využití. Součástí přihlášky musí být stručný popis zadání nebo požadavku na předmět od zadavatele.

Exponát

Údaje pro fakturaci a sdělování organizačních informací (tyto údaje nebudou zveřejněny)

Údaje, které budou zveřejněny v katalogu soutěže

Fotografie exponátu

Maximální velikost jedné fotografie je 2 MB. Můžete nahrát celkem 4 fotografie.

 
POPAI CE service, s.r.o.
Pod Lesem 132
500 11  Hradec Králové